DUK

 

Medžių drožlių plokštės trumpinys.

Laminuotos medžių plokštės trumpinys.

Taip, keisti standartinių baldų išmatavimus galima taip, kaip jūs pageidaujate, tiek ilgį, tiek plotį, tiek aukštį. Kitaip tariant galime jums pasūlyti standartinį baldą pagal jūsų norimas modifikacijas.
Nuo to kaina keičiasi nežymiai, nes gaminio kaina tiesiogiai priklauso nuo plokštės kiekio sunaudoto baldui pagaminti.

Taip, mes galime pagaminti spintas su stumdomosiomis durimis, drabužines, pertvaras, virtuvės baldus, svetainės baldus, biuro baldus ir visus kitus nestandartinius baldus (išskyrus minkštus baldus) pagal Jūsų pageidavimus.

Stumdomųjų durų sistemos skirstamos pagal jų gamybai naudojamas medžiagas:
– plieninė sistema: dažyti plieniniai profiliai; plieniniai profiliai padengti medžio imitacijos plėvele;
– aliumininė sistema: aliuminio profiliai; aliuminio profiliai padengti medžio imitacijos plėvele; aliuminio profiliai padengti natūralia medžio faneruote.
Ir plieno, ir aliuminio sistemos gali būti įvairaus dizaino, profilio formos bei pločio.

Visos stumdomųjų „Senator“,”ASTIN” ar” SEVROLL”durų sistemos yra patvarios ir patikimos.

Naudojant musu siūlomas slankiųjų durų sistemas nekils jokių nepatogumų įrengiant spintas mažose ar nestandartinėse nišose.

Įprasta tvarka projektavimo darbai jau yra įtraukti į gaminio kainą, bet brėžinius klientui atiduodame tik sumokėjus avansą už gaminamus baldus.

Visus baldus gaminame tik gavę užsakymą, individualiai kiekvieną detalę gaminame rankomis, dėl to visiškai nėra problemos pagaminti didesį ar mažesnį baldą, nesvarbu ar norėsite mažesnio baldo puse centimetro, ar didesnio dvidešimčia centimetrų.

Kiekvieno baldo kaina tiesiogiai priklauso nuo sunaudotos plokštės kvadratūros ir tipo, panaudotos furnitūros/mechanizmų, bei rankenėlių pasirinkimo. Pavyzdžiui jei pasirenkate standartinį baldą, ir norite jį sumažinti, baldo kaina automatiškai taip pat sumažėja.

Dizainerio paslaugos jau yra įtrauktos į gaminamo baldo savikainą, dėl to jei užsisakote baldus pas mus, dizainerio paslaugos jums visiškai nieko nekainuoja.