UAB “VAIDVILES BALDAI” įkurta 1996 metais.

Mūsų įmonė gamina nestandartinius baldus virtuvės kambariuibiurui, svetainės, jaunuolio, miegamojo kambariui, drabužinės, prieškambario ir kitoms patalpoms, taip pat turim sukūrę visą eilę standartinių baldų, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėse.

 Mūsų įmonės dizaineriai atvažiuos pas jus į namus, išmatuos, suprojektuos, patars, o pagaminę mes atvežame ir sumontuojame baldus. Naudojame ilgaamžes, kokybiškas, šiuolaikiškas medžiagas, tinkančias tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui, kurias įsigyjame tik iš patikimų partnerių. Nuolat atnaujiname baldų furnitūros asortimentą, kas leidžia sukurti patrauklų, modernų ir ilgai tarnaujantį produktą. Baldai projektuojami atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus, poreikius ir finansines galimybes. Įmonės dizaineriai turi didelę konstruktorių, technologų, projektuotojų patirtį.

Mūsų baldai puošia tokių imonių kaip: ”Lietuvos geležinkeliai”, ”Neuromeda”, ”Socialinių reikalų ir Darbo ministerija”, ”Rokiškio sūris”, ”Pieno žvaigždės” interjerus.
Kūrybiškai paruošime jums baldų pasiūlymus, ir atspindėsime jūsų įsivaizduojamą dizainą savo praktiškuose gaminiuose.  Ilgai naudositės šiais mūsų specialistų ir Jūsų sukurtais baldais.
Įmonė taip pat daug dėmesio skiria gamybos modernizavimui, naujų įrengimų įsigijimui.

Mums bus didelė garbė jei leisite būti jūsų baldu gamintojais ir konsultantais

 UAB “Vaidviles baldai” savininkai Vilvidė ir Vaidotas Sriubai